Montenegro-Karadağ,  Yurt Dışı

Podgorica Golubovci Uluslararası Havaalanı’ndan Budva’ya nasıl gidilir?

Podgorica Golubovci Uluslararası Havaalanı’ndan Budva’ya Ulaşım

Öncelikle Budva’ya gitmek için Podgorica Golubovci Uluslararası Havaalanı’na inmeniz gerekiyor. Buradan Budva’ya gidebilmenin en mantıklı yolu taksi ile gitmek çünkü havaalanında maalesef otobüs bulunmamakta.

Podgorica terminaline gidip otobüs ile gidebilirsiniz ama fiyat olarak taksi ile anlaşırsanız hem neredeyse aynı fiyata gelir hem de rahat yolculuk yapmış olursunuz. Ortalama 35 euro (2016) civarında anlaşabilirsiniz. Hatta uçakta bir çift daha bulursanız yarı yarıya ödemiş olursunuz çünkü herkes sizinle aynı durumda olmuş olacak.

Ayrıca bavulunuz çok olacağı için endişe etmeyin, havaalanı taksileri zaten büyük bagajlı olanlardan 😉 Biz giderken değil ama dönerken bu şekilde yapmıştık.

 

Budva Yeme içme rehberi için tık tıkkk 😉

Karadağ’a (Montenegro) gitmeden evvel bilmeni gerekenler için tık tıkk 😉

Karadağ’da yaptığımız balayımızın detayları için tık tıkk 😉

Ben bir biyoloğum aslında, kendi işini pek yapamayanlardan :) ve ne yaptıysa yeteri kadar memnun olamayanlardan... 30lu yaşların başında, aşık, kabına sığmayan, devamlı değişik birşeyler ile ilgilenmeyi seven biri. Gezmeyi, eğlenmeyi, fotoğraf çekmeyi, konuşmayı, dinlemeyi, izlemeyi, okumayı ve yazmayı da sevince; paylaşmanın da güzel olabileceğini düşünen biri oldum :) Gezdiğim gördüğüm, okuduğum öğrendiğim, severek izlediğim, yediğim içtiğim, duyup araştırdığım her türlü bilgiyi paylaşmaya karar verdim. Ben bloger olmak istedim, tabi becerebildiğim kadar; çok da bir iddiam yok yani, olduğu kadar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir