Düşündüğümüzden Daha İyi Bir Eylül

Geçen sene bu dönemlerde vaka artışlarının tırmandığı bir Eylül ayı yaşamıştık. Bu sene okulların açılması ile artık olsa da yine de daha olumlu bir kış geçireceğimizi söylüyorlar. Eylül’ün ilk haftasında , henüz havalar bozmadan Tekirdağ’a yazlığa gidelim dedik. Çok yanlış bir haftayı tercih etmişiz. Öyle bir fırtına vardı ki, kumsalda yürüyüş bile yapılamıyordu. Ama Amazonclub kızları ile yaptığımız 17-19 Eylül  Çanakkale turumuzda neyse ki hava muhteşemdi. Detayları tüm gezdiğimiz yerleri yazdım. Çanakkale bölümünde ya da buradaki linke tıklayarak gün gün rotamıza bakabilir; siz de gidecekseniz bizim rotamızı deneyebilirsiniz 😉 (Çanakkale gezimizin yazısı için tık tık)

Amazonclubtr
Amazonclubtr

Tekirdağ ve Çanakkale dışında İstanbul’dan çıkmadım ama şehir dışından gelen arkadaşlarımızla bol bol İstanbul sokaklarında gezdik. İstanbul’da turist olmak gerçekten harika bir duygu. İnsan elinin altında olanın kıymetini bilmez ya, biz de biraz öyleyiz galiba.

Bu arada 2. doz Biontech aşımızı da olduk. Hatta benim 2. doz çok daha ağır geçti. Hem kol hem kas ağrısı hem de grip gibi oldum. Sanırım bu aşıların sonu da olmayacak. Her 6 ayda 1 aşı olacakmışız gibi muhabbetler dönüyor. Sanırım her sene isteyenin olduğu grip aşıları gibi olacak. Ben ağır geçirdiğim için yine pek olma taraftarı olmasam da; gezebilmek için sanırım başka çaremiz de yok. Ekim ayı için Kıbrıs programı yaptık. Yine en sevdiğimiz otel olan Merit Cyrstal Cove dan yer ayırttık. Aralık ayının 4üne kadar kapanma olmazsa da Almanya yolcusu kalmasınnnnn 🙂 Bekle bizi Berlin ve Hamburg!!

Önümüzdeki ay vize başvurusu yapacağız. (Lütfen artık uzun süreli vize çıksın! zaten biletleri Erkut’a zorla aldırdım. Bu pandemide gitmem diye tutturdu; bari aldığımıza değecek bir süre verseler! Amin 🙂 ) Eğer yeni bir kanun falan çıkarsa instagram hesabımdan güncel bilgileri hemen paylaşıyorum. Buraya yazmam biraz geç olabiliyor. Bu nedenle beni oradan da takip ederseniz süper olur 🙂 Kurtluyuzbiz 😉

Sevgilerimle..